Розрахувати вартість послуги


* - поля обов'язкові для заповнення.

Інкасація від компанії УКРОХОРОНХОЛДИНГ

У сучасних реаліях, тим більше в такому кримінальному місті як Київ, перевозити гроші та інші матеріальні цінності небезпечно.  Тому транспортування грошей зі спеціально підготовленою охороною актуальне як для юридичних, так і для фізичних осіб.

Довірте безпеку цінного вантажу професіоналам.  Компанія УКРОХОРОНХОЛДИНГ пропонує послуги інкасації банкам, організаціям, а також приватним особам.  Перевезення виконується відповідно до стандартів безпеки.  Хочете замовити послугу по інкасації за участю досвідчених, добре підготовлених охоронців?  Тоді залиште заявку на сайті, і ми передзвонимо для безкоштовної консультації.  Ви задасте питання, що вас цікавлять та дізнаєтеся вартість охорони для вашого випадку.

Чому варто довірити інкасацію УКРОХОРОНХОЛДИНГ

Є вагомі причини, по яких варто звернутися до нас за послугами інкасації для безпечного перевезення  грошей:

  • Професійно підготовлений персонал. У наших охоронців гідний рівень не тільки фізичної, а й психологічної підготовки.
  • Сучасне обладнання та інші засоби захисту. Охоронці забезпечені всім необхідним для захисту цінного вантажу.
  • Максимально безпечні маршрути. Наші співробітники супроводжують цінності за попередньо обраними маршрутами з мінімальними ризиками.

Замовте інкасацію для себе або бізнесу і отримаєте професійний супровід цінностей.  Для цього заповніть форму або зателефонуйте нам за контактним номером.

Отримайте безкоштовну консультацію

* - поля обов'язкові для заповнення.

Наші контакти

Наші фахівці завжди готові допомогти Вам підібрати найкращий варіант. Просто заповніть форму або зверніться до нас за контактним телефоном.

Адреса: Київ, вул. Вишгородська, 31

Телефони: +38 (063) 917-02-02; +38 (097) 817-02-02

E-mail: info@ukroda.com.ua

Розрахувати вартість послуги