Розрахувати вартість послуги


* - поля обов'язкові для заповнення.

Екстрені послуги

Група швидкого реагування УКРОХОРОНХОЛДИНГ готова надати вам оперативну допомогу в екстрених ситуаціях у будь-який час доби. Якщо вам, вашій сім’ї або іншим близьким людям погрожує небезпека, просто зателефонуйте нам за номерами +380639170202, +380978170202. Треба тільки назвати нашому співробітнику ваше ім’я та прізвище, а також місце, де ви знаходитесь. Група швидкого реагування Київ прибуде за місцем призначення максимум через 25 хвилин. Два підготовлених охоронця на автомобілі, озброєні травматичними пістолетами, захищені бронежилетами та шоломами, будуть готові охороняти вас. Договір оформляється за 3 хвилини, і відразу після оплати наші фахівці будуть супроводжувати вас, куди скажете.

Коли може знадобиться нагальна охорона?

Надзвичайні ситуації бувають різними, у будь-якому випадку ви завжди можете розраховувати на оперативну допомогу. Ви можете замовити виїзд групи швидкого реагування, якщо:

  • Ви здійснюєте велику купівлю.
  • Ви продаєте автомобіль або нерухомість.
  • Ви перевозите велику суму грошей.
  • Ви терміново хочете забезпечити безпеку собі або близьким.

Будь-які великі фінансові операції – це ризик нападу. Якщо ви відчуваєте, що вам погрожує небезпека – відразу телефонуйте нам. Для УКРОХОРОНХОЛДИНГ не має значення, яку матеріальну цінність ви будете перевозити. Наше завдання – охороняти вас.

Ми забезпечимо вашу особисту безпеку, якщо ви відчуваєте загрозу для життя або здоров’я. Якщо ви хочете захистити дружину, дитину, іншу рідну людину – викличте службу швидкого реагування УКРОХОРОНХОЛДИНГ, і ми вам допоможемо. Наші співробітники зустрінуть особу, що охороняється, та відвезуть туди, куди ви скажете. Якщо для супроводу жінки, дівчини, дочки для вас важлива стать охоронця – ми готові надати послуги охоронця-жінки.

У нашому агентстві працюють спеціально підготовлені люди, які вміють діяти в небезпечних ситуаціях та запобігати загрозам для життя і здоров’я клієнта.

Отримайте безкоштовну консультацію

* - поля обов'язкові для заповнення.

Наші контакти

Наші фахівці завжди готові допомогти Вам підібрати найкращий варіант. Просто заповніть форму або зверніться до нас за контактним телефоном.

Адреса: Київ, вул. Вишгородська, 31

Телефони: +38 (063) 917-02-02; +38 (097) 817-02-02

E-mail: info@ukroda.com.ua

Розрахувати вартість послуги